O naszym sklepie

Nasza firma jest przedsiębiorstwem wielobranżowym w skład którego wchodzą: hurtownia materiałów budowlanych, usługi transportowo-handlowe oraz skład opału.

Dominującą jest szeroko rozumiana branża budowlana, gdzie między innymi tworzymy ogólnopolską sieć Sklepów Majster Plus. W naszej ofercie znajdziecie Państwo materiały budowlane potrzebne do wybudowania domu od fundamentów aż do całkowitego wykończenia.

Marka Majster Plus znacznie wzbogaciła naszą ofertę w zakresie drzwi, podłóg i profili przez co stała się bardziej rozpoznawalna dla klienta. W ofercie materiałów budowlanych posiadamy materiały ścienne, kruszywa budowlane, kleje spoiwa i wylewki, pokrycia dachowe, chemię budowlaną, materiały wod-kan i CO, farby i całą wykończeniówkę.

Branża transportowa to pojazdy ciężarowe typu TIR, a sprzętowe to specjalistyczne pojazdy do robót ziemnych jak: koparka, ładowarka, wywrotki oraz samochód z HDS.

Handel opałem skupia się na sprzedaży węgla kamiennego i brunatnego z polskich kopalń. Zakupiony towar dowozimy własnym transportem.

Kompetentna kadra podejmie każde wyzwanie i zadowoli każdego klienta.

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.